Състезателна група 5 клас

СЪСТЕЗАТЕЛНА ГРУПА – 5 КЛАС

Училище

Име, Презиме, Фамилия

Клас

Бр. точки общински етап

Бр. точки областен етап

1

ЧОУ»Меридиан 22″

Стефан Светлинов Иванов

5

32, 50

128

2

ЧОУ»Меридиан 22″

Калина Велиславова Велева

5

31

143

3

ЧОУ»Меридиан 22″

Марк Тодоров Хаджижеков

5

31

88

4

ЧОУ»Меридиан 22″

Радина Валери Петрова

5

30, 50

90

5

ЧОУ»Меридиан 22″

Хади Ахмад Хамзе

5

30

84

6

ЧОУ»Меридиан 22″

Калоян Валериев Симеонов

5

30

132

779 СОУРалица Светозарова Христова5 г301628

112 ОУ

Патрисия Тодорова Тодорова

30

137

9

112 ОУ

Явор Иванов Трендафилов

35

87

10

112 ОУ

Елиас Хишам Бодер

33

122

11

112 ОУ

Криста Христова Янинска

31

110

12112 ОУПетко Петров Иванов5б3615213

112 ОУ

Богдан Август Спасов

35

126

14

112 ОУ

Петър Михайлов Филипов

34,5

148

15

112 ОУ

Мариана Емилова Трайкова

31

140

16

112 ОУ

Никол Найденова Вълчева

36

128

17

112 ОУ

Калоян Калинов Дренчев

34

141

18112 ОУНаталия Костадинова Граматикова5в3615119

134 СОУ

Йоана Красимирова Зафирова

37

132

20

134 СОУ

Асен Пламенов Шинов

32

130

21

134 СОУ

Бенджамин Барух Чакъров

32

96

22

134 СОУ

Антон Иванов Филипов

30

125

23137 СОУКонстантин Адрианов Лалков53115224

37 СОУ

Натали Пламенова Кирилова

33

124

25

37 СОУ

Десислава Илиянова Стефанова

30

80

26

48 ОУ

Рангел Любомиров Праматаров

33

136

27

48 ОУ

Николай Йорданов Йорданов

32

134

28

4 ОУ

Ванина Руменова Нинова

32

108

2920 ОУКристиян Емилиянов Лилов5г3415430

200 ОУ

Емили Николаева Стефанова

33

140

31

133 СОУ

Димитър Павлов Янакиев

35

146

32

133 СОУ

Искрен Стоянов Лилов

35

125

33

133 СОУ

Никола Михайлов Граматиков

30

138

34

133 СОУ

Радостин Радостинов Николов

30

135

35

54 СОУ

Та Хоанг Май

30

116

36

16 ОУ

Стоян Павлов Стоянов

31

130

37

16 ОУ

Калоян Красимиров Славков

31

127

38149 СОУЙоана-София Теодорова Вангелова5б3015939119 СОУЗахари Михайлов Захариев5в3415540

119 СОУ

Ния Кръстева Иванова

31

139

41

119 СОУ

Йоанна Иванова Ефимова

30

126

42

119 СОУ

Михаела Викторова Богданова

30

112

43

26 СОУ

Даниел Светослав Милев

34

143

44

107 ОУ

Михайл Мирославов Тодоров

33

не се явил

45

107 ОУ

Даниел Станимиров Драганов

30

122

46

128 СОУ

Георги Димитров Димов

30

134

47

128 СОУ

Джулиана Аид Хенауи

31

74

48

128 СОУ

Радослав Бориславов Янков

32

134

49

128 СОУ

Ана-Мария Петрова Въткова

31

75

50

128 СОУ

Петър Лефтеров Адемов

30

118

51128 СОУДимитър Петров Василев5а3316652

163 ОУ

Мария Христова Александрова

34

123

53

45 ОУ

Виолета Ивайлова Маркова

30

134

54

59 ОУ

Борислав Иванов Богданов

31

не се явил

55

59 ОУ

Симона Иванова Шопова

30

не се явила

5639 СОУВиктор Каменов Купев5а331015739 СОУРадослав Иванов Кочев5а311075839 СОУВяра Бойкова Михова5б301015939 СОУЕвелина Кирилова Първанова5а3014860

138 СОУ

Никола Станимиров Станев

30

115

6141 ОУМартин Любомиров Любенов5а3315562

41 ОУ

Ралица Николаева Райкова

31

114

63

41 ОУ

Марина Иванова Стефанова

30

126

64

129 ОУ

Дария Иванова Николова

32

108

65

129 ОУ

Маргарита Ясенова Бойчева

30

108

66

12 СОУ

Благовест Любенов Атков

5

30

не се явил

67

12 СОУ

Стефан Николаев Генчев

5

34

149

68

96 СОУ

Драгомир Димитров Иванов

35

138

69

ЧОУ «Дружба»

Дениз Сайд Асадпур

5

32

117

70

ЧОУ «Дружба»

Мелани Орлинова Димитрова

5

30

105

71

ЧОУ «Дружба»

Симона Юлианова Костадинова

5

30

123

72

179 ОУ

Иванела Иванова Дамбова

5

30

83

73

179 ОУ

Вероника Ненчова Петрова

5

31

33

74

179 ОУ

Симеон Христов Миленов

5

32

88

75

179 ОУ

Йоана Василева Йорданова

5

32

40

76

18 СОУ

Андреа Николай Бучукова

34

не се явила

77

18 СОУ

Ана-Мария-Руменова Богданова

34

не се явила

78120 ОУСветлана Живкова Картелова5 г3017779

2 СОУ

Климент Илиянов Маринов

32

152

80

32 СОУ

Ангел Димитров Димитров

5

30

140

81

32 СОУ

Лъчезар Владимиров Благоев

5

32

123

8232 СОУА нгел Бориславов Христов5 3515683

32 СОУ

Ванеса Стоянова Николова

5

30

130

84

56 СОУ

Антонио Людмилов Пацов

5

36

149

85

56 СОУ

Биляна Владимирова Андонова

5

30

121

8636 СОУ Александра Петрова Георгиева5а3415087

105 СОУ

Борислав Красимиров Крачанов

33

не се явил

88

105 СОУ

Калоян Димитров Йорданов

30

131

89

105 СОУ

Радослав Иванов Иванов

30

143

90

105 СОУ

Цветослав Красимиров Кирилов

30

135

91

143 ОУ

Александрина Александрова Петрова

35

не се явила

92

143 ОУ

Георги Цветанов Доков

35

79

93

143 ОУ

Ивета Ивова Николова

34

125

94

143 ОУ

Симона Петрова Йорданова

34

141

95

143 ОУ

Йордан Людмилов Зарев

32

88

96

143 ОУ

Радостин Пламенов Калчев

32

91

97

НСОУ

Любимка Гошева Георгиева

5

35

149

98

НСОУ

Павел Тодоров Зарков

5

35

139

99

73 СОУ

Любомира Марианова Тодорова

5

30

101

100

73 СОУ

Димитър Веселинов Вангелов

5

31

106

СЪСТЕЗАТЕЛНА ГРУПА –6 КЛАС

Училище

Име, Презиме, Фамилия

Клас

Бр. точки общински етап

Бр. точки областен етап

1

ЧОУ»Меридиан 22″

Елена Стефанова Колева

6

33

123

2

ЧОУ»Меридиан 22″

Иванела Герганова Щерева

6

31, 50

93

3

ЧОУ»Меридиан 22″

Петър Георгиев Милев

6

30

101

4

ЧОУ»Меридиан 22″

Димитър Георгиев Милев

6

30

117

5

104 ОУ

Виржиния Иванова Велчева

32

116

6

104 ОУ

Александър Ивов Бонев

31

146

7

104 ОУ

Весела Петрова Пенчева

31

91

8

79 СОУ

Катя Иванова Ценкова

31

116

9

79 СОУ

Кристиан Валериев Харалампиев

33

111

10

79 СОУ

Валерия Ивайлова Иванова

30

114

11

79 СОУ

Ивана Михайлова Дончева

30

94

12

137 СОУ

Евина Севдинова Кехайова

6

34

не се явила

13СМГСтефан Ивов Иванов6б3616014

СМГ

Александър Вихренов Василев

36

не се явил

15

СМГ

Теодора Димитрова Пейчева

33

не се явила

16СМГМартин Веселинов Богойчев6б3315417

СМГ

Теодоси Тянчев Георгиев

33

не се явил

18

СМГ

Ана Руменова Досиева

33

не се явила

19

СМГ

Волен Красимиров Вушков

32

не се явил

20

СМГ

Доника Ивова Везирска

32

не се явила

21

СМГ

Християн Теодоров Георгиев

32

не се явил

22

СМГ

Ралица Георгиева Димитрова

31

не се явила

23

СМГ

Малвина Георгиева Божидарова

30

не се явила

24

СМГ

Натали Илианова Миронова

30

не се явила

25

СМГ

Никола Ивов Стефанов

30

не се явил

26

СМГ

Габриела Христова Христова

30

не се явила

27

СМГ

Крум Борисов Гюров

30

не се явил

28

37 СОУ

Сияна Руменова Бояджиева

31

107

29

4 ОУ

Деница Севдалинова Мутафова

32

110

30

20 ОУ

Мирела Христова Минкова

31

111

31

20 ОУ

Георги Димитров Димитров

30

123

3254 СОУИвана Иванова Маринова6в32165,533

54 СОУ

Станислав Младенов Младенов

32

132

3454 СОУНевена Йорданова Костова6а31159,535

54 СОУ

София Георгиева Иванова

30

104

36

54 СОУ

Мирела Венциславова Харизанова

30

не се явил

3754 СОУНиколай Николаев Ангелов6в3215038

16 ОУ

Виктория Боянова Ангелова

32

84

39

16 ОУ

Виктория Гедефало Адмасу

32

128

40

16 ОУ

Денислава Венциславова Мирчева

30

88

41

119 СОУ

Александър Станиславов Янев

30

146

42

117 СОУ

Моник Пламен Борисова

35

не се явила

43

117 СОУ

Георги Стефанов Георгиев

33

не се явил

44

26 СОУ

Спасимира Стефанова Джуканова

34

139

45

26 СОУ

Неда Иванова Конова

30

104

46

31 СУЧЕМ

Виктория Божидарова Ранделова

31

88

47

128 СОУ

Ангел Ангелов Гурмев

30

101

48

14 СОУ

Николай Иванов Державин

30

115

49

14 СОУ

Ася Мирославова Иванова

30

не се явил

50

1 СОУ

Иван-Асен Венков Спасов

31

146

51

1 СОУ

Десислава Станимирова Станимирова

30

111

5245 ОУМилена Ангелова Кардашева6а3616253

45 ОУ

Борис Любомиров Енев

35

146

54

45 ОУ

Александра Валериева Цветкова

31

141

55

45 ОУ

Рамона Стефанова Кършовска

30

115

56

39 СОУ

Пламен Александров Камбуров

31

108

57

39 СОУ

Марин Здравков Димитров

30

119

58

41 ОУ

Емил Николаев Карбанов

32

107

59

41 ОУ

Ралица Пламенова Петкова

30

138

60

41 ОУ

Ивана Красимирова Стойменова

30

113

61

129 ОУ

Георги Боянов Радунчев

31

92

62

12 СОУ

Александра Георгиева Цветкова

6

32

130

6396 СОУМарио Ивов Деков6а33167,564

179 ОУ

Симона Илиянова Симеонова

6

32

72

65

179 ОУ

Боряна Димчова Григорова

6

32

127

66

170 СОУ

Василен Георгиев Василев

36

113

67

170 СОУ

Валерия Владиславова Симеонова

33

105

68

2 СОУ

Виктор Красимиров Неделчев

6

33

118

69

22 СОУ

Лидия Марио Кабатлийска

6

34

148,5

70

22 СОУ

Люба Любомирова Теодорова

31

119

7122 СОУДимана Влади Алханак6б31152,572

22 СОУ

Лора Калинова Лозанова

6

30

142

73

32 СОУ

Рада Петрова Попова

6

33

не се явил

74

32 СОУ

Стефани Кирилова Стефанова

6

33

121

75

56 СОУ

Пламен Пламенов Тенев

6

31

123

76

36 СОУ

Димана Милкова Шишкова

33

119

77

36 СОУ

Юлиана Руменова Йовова

32

146

7836 СОУ Славена Илиянова Колева6б3117979

105 СОУ

Небахат Зехра Есен

33

133

80

105 СОУ

Ралица Димитрова Наумова

30

120

81

105 СОУ

Калина Персиян Букова

30

99

82

105 СОУ

Лилиан Пламенова Иванова

30

76

83143 ОУСтефан Светославов Савов6а3715284

143 ОУ

Елизабет Арахангелова Николова

33

138

85

143 ОУ

Елина Димитрова Димитрова

33

110

86

143 ОУ

Мартин Светославов Савов

32

134

87

143 ОУ

Асен Емилов Еленков

30

69

88

30 СОУ

Никол Евгениева Петкова

32

119

89

30 СОУ

Ивайло Емилов Иванов

30

123

90

55 СОУ

Алекс Северинов Младенов

6

33

не се явил

91

55 СОУ

Тереза Евгениева Михайлова

6

32

111

92

55 СОУ

Николай Венелинов Христов

6

31

112

93

55 СОУ

Мартин Мирослав Вардаров

6

30

не се явил

94

73СОУ

Десислава Георгиева Райкова

6

30

78

95

73 СОУ

Ния Панайотова Щърбова

6

30

68

96

73 СОУ

Мирослава Димитрова Фанариотова

39

98

97

73 СОУ

Георги Станиславов Лабаков

32

110

98

73 СОУ

Ирина Димитрова Станчева

6

37

104

99

73 СОУ

Никол Асенова Истаткова

6

33

101

100

73 СОУ

Лора Емилова Александрова

6

35

97

101

73 СОУ

Калина Кирилова Петрунова

6

30

не се явил

102

73 СОУ

Алекса Василева Кошутова

6

32

не се явил

103

73 СОУ

Лиза Тровато Монастра

6

30

не се явил

104

73 СОУ

Йордан Димитров Пешев

6

33

113

СЪСТЕЗАТЕЛНА ГРУПА – 7 КЛАС

Училище

Име, Презиме, Фамилия

Клас

Бр. точки общински етап

Бр. точки областен етап

1

79 СОУ

Моника Мирчева Караилиева

30

не се явила

2

112 ОУ

Симона Венциславова Петрова

30

145

3

123 СОУ

Кирил Михайлов Лазаров

30

140

4

140 СОУ

Гасан Мохамед Назер

30

78

5

37 СОУ

Даяна Любенова Кодова

30

79

6

37 СОУ

Стефан Милков Ризанов

30

135

7

133 СОУ

Константин Димитров Геров

31

не се явил

854 СОУЕлена Маринова Иванова7д31153954 СОУГабриела Георгиева Радулова7в301611054 СОУАнтонио Иванов Георгиев7в3015611

118 СОУ

Михаела Емилова Киликчийска

31

не се явила

12

121 СОУ

Никол Калинова Тодорова

34

118

13

121 СОУ

Паулина Стефанова Иванова

32

153

14

117 СОУ

Цветомира Николова Георгиева

33

не се явила

15

26 СОУ

Божидара Любомирова Трендафилова

30

не се явила

16

128 СОУ

Огнян Красимиров Петков

31

92

17

128 СОУ

Емил Стаменов Карасанов

32

131

18

128 СОУ

Константин Томов Костов

32

не се явил

19

163 ОУ

Спас Анев Захариев

30

88

2045 ОУДеница Руменова Асенова7а361892145 ОУЕлица Борисова Кирова7а3618822

45 ОУ

Владимира Антонова Кирилова

32

134

2345 ОУ Катрин Красимирова Първанова7б311602445 ОУИвана Крумова Иванова7б3015525

12 СОУ

Никола Александров Маринов

7

31

97

26

12 СОУ

Петко Миролюбов Божинов

7

31

81

27

96 СОУ

Исмет Осман Исмет

30

108

2896 СОУМикаела Кирилова Цветкова7в3115729

96 СОУ

Владимира Асенова Асенова

30

82

30

96 СОУ

Стефан Иванов Стефанов

30

144

31

96 СОУ

Станислав Георгиев Димитров

35

128

32

81 СОУ

Захари Лайош Феров

33

100

3381 СОУ Васил Георгиев Смирийски7г3217334

81 СОУ

Лозан Михайлов Михайлов

32

не се явил

35

81 СОУ

Радослав Цветанов Цветков

33

125

36

33 ОУ

Елена Стефанова Петкова

7

31

не се явила

37

18 СОУ

Калина Николаева Цолова

31

не се явила

38

170 СОУ

Велислава Славчова Георгиева

30

не се явила

39

170 СОУ

Елина Емилова Рангелова

32

не се явила

40

120 ОУ

Йоана Петкова Димитрова

35

142

41

56 СОУ

Десислава Ивайлова Иванова

7

38

114

42

56 СОУ

Теменуга Георгиева Асенова

34

67

43

56 СОУ

Константин Константинов Овчаров

7

33

не се явил

44

56 СОУ

Емилия Антонова Тренева

31

35

45

56 СОУ

Даниел Каменов Иванов

7

31

119

46

36 СОУ

Никола Пенчев Николов

31

129

47

143 ОУ

Алекс Петров Ангелов

35

27

48

143 ОУ

Росен Йорданов Вълчев

35

не се явил

49

143 ОУ

Габриела Светозарова Станимирова

32

не се явила

50

143 ОУ

Димитър Веселинов Михайлов

32

не се явил

51

143 ОУ

Теодора Каменова Гюрова

30

не се явила

52

143 ОУ

Михаил Григоров Миланчев

30

не се явил

53

143 ОУ

Моника Светославова Митева

30

не се явила

54

143 ОУ

Кристина Нинкова Бикарска

30

не се явила

5555 СОУМартин Божидаров Савов7б3115256

НСОУ

Ирен Красимирова Анестиева

35

100

57

НСОУ

Лили Иванова Димитрова

7

35

не се явила

58

НСОУ

Димитър Красимиров Иванов

7

31

149

59НСОУСтефан Тодоров Зарков7б3115660

73 СОУ

Николай Михайлов Халваджиев

32

анулирана

61

73 СОУ

Йоана Димитрова Стефанова

7

32

не се явила

62

73 СОУ

Здравко Александров Йорданов

7

32

83

63

73 СОУ

Евелина Руменова Младенова

7

33

не се явила

64

73 СОУ

Мартин Георгиев Велев

7

34

78

65

49 ОУ

Илиян Емилов Германов

7

30

не се явил

66

49 ОУ

Александрина Ивова Евтимова

7

31

не се явила

67

49 ОУ

Десислава Емилова Тошева

7

30

44

68

49 ОУ

Василия Петрова Стоянова

7

31

42

69

49 ОУ

Людмил Богданов Стоянов

7

31

не се явил

СЪСТЕЗАТЕЛНА ГРУПА – 8 КЛАС

Училище

Име, Презиме, Фамилия

Клас

Състезателна група

Бр. точки общински етап

Бр. точки областен етап

1

1 АЕГ

Кръстина Стелиянова Печева

9*а

8 клас

30

78

2

1 АЕГ

Цветелин Дилянов Димитров

9*в

8 клас

30

97

3

1 АЕГ

Мирела Стефанова Дачева

9*в

8 клас

30

88

4

1 АЕГ

Стефани Николаева Карадакова

9*в

8 клас

30

114

5

1 АЕГ

Симона Руменова Димитрова

9*в

8 клас

30

63

6

1 АЕГ

Зорница Красимирова Банкова

9*д

8 клас

30

140

7

73 СОУ

Даниел Огнянов Павлов

9*б

8 клас

34

127

8

73 СОУ

Красиан Красимиров Митев

9*

8 клас

32

не се явил

9

73 СОУ

Стефани Христова Станкова

9*

8 клас

34

не се явила

10

73 СОУ

Виктория Ивайлова Андреева

9*б

8 клас

31

145

11

73 СОУ

Огнян Йорданов Павлов

9*в

8 клас

32

143

12

73 СОУ

Добри Ивелин Маджаров

9*

8 клас

32

не се явил

13

73 СОУ

Александър Ивов Александров

9*в

8 клас

30

125

14

73 СОУ

Алесандър Кирилов Кирилов

9*

8 клас

33

126

15

73 СОУ

Димитър Кирилов Гецов

9*

8 клас

31

92

16

73 СОУ

Иванна Стефанова Стефанова

9*

8 клас

30

148

1773 СОУЙоана Константинова Маленова9*8 клас3015118

ПГТК

Милен Пламенов Тошев

8 б

8 клас

36

82

19

ПГТК

Симеон Александров Шейтанов

8 в

8 клас

37

87

20

ПГТК

Любомир Красимиров Стоянов

8 в

8 клас

37

98

21

ПГТК

Георги Николаев Станков

8 в

8 клас

37

80

22СГСАГРадина Кирилова Джабрилова8 б8 клас3217323НПМГВиктор Красимиров Марков9*ж8 клас3016424

18 СОУ

Лора Евгениева Бенова

9*д

8 клас

30

не се явила

25

91 НЕГ

София Пламенова Павлова

9*е

8 клас

30

не се явила

26

91 НЕГ

Виктор Лъчезаров Стаменов

9*в

8 клас

32

не се явил

27

91 НЕГ

Любомир Любомиров Иванов

9*е

8 клас

32

не се явил

2891 НЕГ Габриела Йоскова Хинкова9*е8 клас3318029НГЕДКИван Николаев Борисов88 клас3115830НГЕДКЮлиана Тонева Костова88 клас31200

СЪСТЕЗАТЕЛНА ГРУПА – 9 КЛАС

Училище

Име, Презиме, Фамилия

Клас

Състезателна група

Бр. точки общински етап

Бр. точки областен етап

1

1 АЕГ

Деница Димитрова Тонева

10*б

9 клас

30

68

2

1 АЕГ

Александър Руменов Григоров

10*д

9 клас

30,5

75

3

ПГТК

Цвятко Георгиев Стойчков

9 б

9 клас

30

не се явил

4

14 СОУ

Иван Павлинов Лазаров

10*а

9 клас

34

124

5

НСОУ

Силвия Валентинова Христова

10*а

9 клас

33

не се явила

СЪСТЕЗАТЕЛНА ГРУПА – 10-12 КЛАС

№УчилищеИме, Презиме, ФамилияКласСъстезателна групаБр. точки общински етапБр. точки областен етап135 СОУ Весела Стоянова Минчева11*а10-1235142235 СОУ Елица Венциславова Бояджиева11*а10-1235125335 СОУ Латинка Василева Петкова11*а10-123475435 СОУДесислава Георгиева Горанова11*д10-123273535 СОУ Ивелина Веселинова Георгиева11*д10-1231не се явил635 СОУ Кирил Янков Петров11*д10-123163735 СОУ Виолета Петрова Станулова11*а10-1231107835 СОУ Цвета Трифонова Цонева11*б10-12311149164 ГПИЕКристиян Красимиров Станков11*в10-123215610164 ГПИЕРосен Дашков Ралчев11*в10-123112811ПГТКЖанет Орлинова Кушева10 в10-12303512ПГТКГабриела Георгиева Букорещлиева10 в10-12322513ПГТКДесислава Михайлова Райкова10 г10-12325214ПГТКАлександър Радославов Ладовински10 г10-12357015ПГТКГабриел Стоянов Лазаров10 г10-123010916ПГТКЮлиян Евгини Йорданов11 а10-123413117НПМГИлия Попстоянов Димитров12ж10-1239не се явил18НПМГДимитър Калинов Михов12ж10-123717519НПМГПетър Георгиев Пенев11ж10-123716420НПМГЕвгений Николаев Черноземски12ж10-123517521НПМГНедко Стоянов Недков10ж10-123314922НПМГДияна Бисерева Тасева12ж10-123216123НПМГЦветелина Дочкова Дочева12ж10-12301722426 СОУНенко Светославов Христов12*а10-12391962526 СОУГергана Стефанова Димитрова12*а10-12381692631 СУЧЕМДобрина Атанасова Стойчева12*а10-12321092731 СУЧЕМДоротея Симеонова Стоянова12*а10-12321502831 СУЧЕММарлен Румен Станчева12*а10-12351002931 СУЧЕМТаня Руменова Александрова12*б10-1233833031 СУЧЕМАлександра Антонова Стойкова12*г10-1233573131 СУЧЕММарта Михайлова Кочева12*д10-1234753231 СУЧЕММариана Димитрова Кожухарова12*е10-1236893331 СУЧЕМАлександър Юлиянов Трифонов12*е10-1230403431 СУЧЕМИна Пламенова Христова12*е10-1236883514 СОУБоряна Венциславова Иванова10 б10-12371183614 СОУДимитър Румиев Русимов11*а10-1232853714 СОУДжулия Любославова Стоянова11*а10-1234753814 СОУИрена Руменова Пешева11*а10-1234653914 СОУБлаговеста Георгиева Запрянова12*а10-123213440138 СОУКраси Красенов Горинов11*б10-12311224112 СОУМоника Йорданова Божилова12*10-12331204212 СОУСимона Огнянова Дамянова12*10-12311154312 СОУСара Георгиева Иванова12*10-1230644412 СОУКристина Георгиева Сланчева11*а10-12313245ЧПГ»Дружба»Виктория-Аземина Исметова Балиягич11*10-1230514656 СОУЛюбомир Иванов Бандров12*10-123213147НФСГПетър Иванов Иванов12 д10-1231,59248НФСГСтанислава Силвиева Николова12 д10-1233125

Румяна Вангелова

Ст. експерт по ОНГО